Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Emilia Fait (kl. VI) została laureatką WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU REGIONALNEGO POEZJI, GWARY I PIOSENKI ŚLĄSKIEJ „LUBI SIĘ TU…MIESZKAĆ” dla szkół podstawowych i zajęła I miejsce w kategorii mówienia gwarą śląską.
Serdecznie gratulujemy uczennicy i opiekunce p. Annie Bucher!!!